cropped-AKTIVNI_CESKO_logo_vertikalni_RGB-300x118

kde mohu sportovat

mapa zapojených sportovišť a akce

Ve spolupráci s portálem Kudy z nudy přinášíme všem jednotlivcům, sportovištím, fitness centrům i dalším nezávislým subjektům vyhledávajících či nabízejících služby v oblasti pohybových aktivit a aktivního zdravého životního stylu jedinečnou příležitost, jak rychle a efektivně nalézt či zviditelnit služby nebo akce na jednom místě.  

Jste klient a hledáte ve svém okolí nejbližší sportoviště či akci? Využijte rozcestníku níže a vyberte si z nabídky našich prověřených subjektů vyhovující sportoviště či akci. 

Jste provozovatel sportoviště a chcete nabídnou své služby či zviditelnit své akce na speciální landing page Aktivní ČESKO s veškerými marketingovými výhodami portálu Kudy z nudy? Registrujte své sportoviště či akce a získejte co nejvíce nových klientů.

Doufáme, že nastavená spolupráce přinese zapojeným subjektům i široké veřejnosti příležitost pro nastartování nového a zdravého aktivního životního stylu. 

 

klientská zóna - hýbejte se!
najděte si sportoviště ve svém okolí.

Najděte si své sportoviště, buďte aktivní a hýbejte se!

Prostřednictvím naší speciální landing page Aktivní ČESKO naleznete přehled registrovaných a námi schválených sportovišť a akcí, které přinášejí našim klientům partneři z oblasti sportu, pohybových aktivit a zdravého životního stylu. 

Veškeré prezentované subjekty procházejí naším interním schvalovacím procesem, klientům tímto garantujeme kvalitu nabízených služeb a akcí.  

KDO JE AKTIVNÍ, TEN ZÁŘÍ!

provozovatelé - prezentujte se!
registrujte své sportoviště, služby a akce.

Jednotlivé subjekty /sportoviště, kluby, …/ mohou v rámci spolupráce s portálem Kudy z nudy zaregistrovat nejen svá sportoviště (Aktivity), ale také sportovní Akce, které nabízejí stálým i novým klientům.

Níže naleznete přehledný a jednoduchý návod, jak své Aktivity (sportoviště, časově neomezené akce) a zároveň speciální časově omezené Akce na portále Kudy z nudy jednoduše zaregistrovat, včetně stručných jednoduchých pravidel. 

Pár tipů a triků pro úspěšnou registraci: 

  • nezapomeňte “zakliknout v kategoriích okénko Aktivní ČESKO, ať vaše Aktivity či Akce nezůstanou zájemcům skryté
  • nezapomeňte na své stránky uvést logo Kudy z nudy s aktivním prolinkem, aby mohla být vaše prezentace schválena a zveřejněna
 
VÝHODY SPOLUPRÁCE

Kudy z nudy je největší turistický portál v České republice

jeho návštěvnost v roce 2022 činila
23 miliónů shlédnutí

FB / 530 000 sledujících
IG / 124 000 sledujících

PŘÍNOS ZAPOJENÍ

zviditelnění svých služeb a akcí mezi širokou veřejností

zvýšení povědomí o značce
REKLAMA ZDARMA

uživatelsky jednoduché prostředí
rychlá registrace, rychlá orientace, flexibilní prostor pro prezentaci služeb i akcí

SPOLEČNĚ

společná podpora aktivního životního stylu pod hlavičkou
Nadačního fondu Aktivní ČESKO a portálu Kudy z nudy

SPOLEČNÝ CÍL

ROZHÝBAT NEAKTIVNÍ ČÁST POPULACE

Aktivně

Zapojte se

Podrobné navigační otázky a odpovědi se připravují pro lepší orientaci v našich projektech.

 

Děkujeme za trpělivost, tým AČ

#BEACTIVE DAY proběhne 23.9. -30.9.2023 a jakékoli sportoviště můžete registrovat pomocí REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE. V případě dotazů nás kontaktujte e-mailem: klara.benesova@ceskakomorafitness.cz

Evropského týdne sportu se může aktivně účastnit jakékoli sportoviště, zapojení do této celonárodní výzvy je dobrovolné a forma zapojení záleží na každém subjektu. Centrálně je tato aktivita řízena pouze jednotnou marketingovou linkou.

#beactive day challenge

SLEDUJTE NÁS A ZAPOJTE SVÁ SPORTOVIŠTĚ DO JEDNOTNÉ CELONÁRODNÍ CHALLENGE POD ZÁŠTITOU AKTIVNÍHO ČESKA, ČOV A ČESKÉ KOMORY FITNESS